Meb Oyun Zirveye Uçuş

Tüm KategorilerTÜM KATEGORİLER
Reklamlar
Meb Oyun Zirveye Uçuş

Zirveye Uçuş oyununu sitemizden oynayabilirsiniz. Zirveye Çıkış ya da Zirveye Uçuş oyunu, Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) kurumuna ilişkili Hatice Salih Ortaokulu aracılığıyla derlenmiş olan Eğitsel Oyunlar sayfasında bulunan bir oyundur. Bu oyun alakalı kurum aracılığıyla seçilmiş ve eğitsel emellere yönelik olarak yararlanılması amaçlı öğrencilere sunulmuştur.

Zirveye Uçuş oyunu nasıl oynanır?

Zirveye Uçuş oyununda genç bir erkek sevgilisine ulaşmaya çalışıyor. Bu genç Paris Eyfel Kulesi'nin tepesinde onu bekleyen genç ve harika sevgilisine erişip ondan bir öpücük almak istiyor. Fakat, bu yolda onu Yorucu engeller bekliyor zira zirveye zıplaya zıplaya ulaşması gerekli ve yukarı tırmanırken aşağı düşmemesi ve kuşlara çarpmaması gerekmektedir. Bu genç adama yardımcı olup onu sevgilisine ulaştırmaya yardım etmek isterseniz oyunun yüklenmesini bekleyin ve zirveye doğru çıkmaya başlayın.

Zirveye Uçuş Oyunu Kontrolleri

Zirveye Uçuş oyununda kahramanımızı kontrol etmek amaçlı yukarı, sol ve sağ tuşlarını kullanmanız gerekecektir. Tuşları kullanırken kahramanımızın kayıp aşağı düşmemesi amaçlı tuşlara ayarında basmalısınız.

anahtar-toplama

Meb Oyun Zirveye Uçuş Facebook Yorumları

Meb Oyun Zirveye Uçuş Yorumları

Bu oyun hakkında ne düşünüyorsun ?