Dusk of Dragons

Tüm KategorilerTÜM KATEGORİLER
Reklamlar

E-posta yani mail adresi ve şifrenizi girerek hemen oynuyabilirsiniz. 

Cehennemin derinliklerinden çıkan şeytanlar dünyayı tehdit ediyor! Bu bedava tarayıcı tabanlı MMORPG'de, bir ejderha şövalyesi olarak cehennemin derinliklerine inip bu şeytani istilanın sebebiyle savaşmanız gerekmektedir. Yolculuğunuzda sizi sayısız dövüşler ve harika hazineler bekliyor! 

Dragon Glory, tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz klasik bir MMORPG oyunu. Yeraltı dünyasındaki mücadeleye katılmanız amaçlı bedava bir hesap açmanız yeterli! Ejderha şövalyenizin erkek mi yoksa bayan mı olacağına karar verdikten ardından maceranıza başlıyabilirsiniz. 

Yolculuğunuz tanrı ve meleklerin göklerinde başlıyor. Burada sizlere ejderha şövalyelerin görevi hatırlatılıyor. Göreviniz ise dünya sakinlerini muhafaza etmek . Bununla birlikte son zamanlarda sıklaşan şeytan saldırılarının sebebini bulmakla da görevlendiriliyorsunuz. 

Ejderha şövalyesi olarak elbette ki anında işe koyuluyorsunuz. Her MMORPG'de olduğu benzeri , oyunun başlamasından itibaren ilk görevlerinizi ve çarpışmalarınızı tamamlıyorsunuz! 

Dusk of Dragons Heyecanlı dövüş sistemi:

Dragon Glory, dövüşler anında özel bir dövüş moduna geçiyor! Kahramanınız böylelikle yeraltı dünyasının yaratıklarıyla yüz yüze çarpışıyor. Oyunun dövüş sistemi sıra tabanlı, başka bir deyişle sırayla saldırıyorsunuz. Kabiliyet çubuğunuz üzerinden dilediğiniz atak türünü seçebilirsiniz. Bazı ataklar, çok kuvvetli yetenekler için gereken öfke puanlarını yaratıyor! Genel olarak Dragon Glory'deki çarpışmalar çok aksiyonlu olmakla birlikte görsel güzelliklerliyle de göz dolduruyor. 

Dragon Glory'nin özellikleri
Ücretsiz tarayıcı tabanlı MMORPG: 101XP'de bedava bir hesap açın ve efsanevi ejderha şövalyelerine katılın.
Heyecanlı dövüş sistemi: Yeraltında hayatını sürdüren şeytanlara kutsal şövalyelerin gücünü gösterin. Sıra tabanlı dövüş sistemi merak dolu çarpışmalar sunuyor!
Kahramanlar takımı: Karanlığın güçlerine karşın iyi ki tek değilsiniz, birçok kahraman sizlere katılacak!
Lonca sistemi: Yabancı oyuncularla beraber lonca savaşlarına katılabilirsiniz. Nadir eşyalar satan lonca dükkanları da var!
Farklı zorluk dereceleri: Zindanların zorluğunu kendi isteklerinize göre ayarlayın ve mükafatınızı buna göre alın.

anahtar-toplama

Dusk of Dragons Facebook Yorumları

Dusk of Dragons Yorumları

Bu oyun hakkında ne düşünüyorsun ?